Науково-педагогічні працівники кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 – завідувач кафедри Юрій Орлов, доцент кафедри Іван Кріцак, старший викладач кафедри Костянтин Шевелев та викладачка кафедри Олена Гораш – пройшли цикл короткострокових курсів підвищення кваліфікації, спрямованих на формування "soft skills" у сфері протидії фейкам та дезінформації. Відсіч російській агресії в інформаційному просторі, вчасне розпізнавання, блокування дезінформації, спроб маніпуляції масовою свідомістю – важливі завдання правоохоронного й безпекового значення. Отримані знання будуть вмонтовані в освітній процес під час викладання курсів «Кримінальне право», «Кримінологія», «Аналіз та прогнозування злочинності», «Актуальні проблеми протидії злочинності».