Старша викладачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Анна Сушкова і слухач магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Сергій П’янов взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси професійного розвитку педагогів в умовах освітніх інновацій» у межах XV міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

Під час заходу розглянули питання: сучасні проблеми підвищення кваліфікації педагогів; застосування інноваційних технологій, як умова професійного розвитку педагога; модернізація навчального інформаційно-цифрового простору у закладах вищої освіти в умовах змішаного навчання.

За результатами роботи конференції, організаторами якої виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» і Громадська організація «UkraineActive», учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації.