Завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Юрій Орлов організував проведення бінарного заняття зі здобувачами освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Право» (поліцейські) з дисципліни «Кримінальна юстиція: правові доктрини та принципи правотворчості». У заході в режимі відеоконференції взяв участь заступник начальника відділу Спеціалізованої екологічної прокуратури Херсонської обласної прокуратури Ігор Мельник. Під час заняття було обговорено низку теоретично та практично важливих питань кваліфікації та розслідування воєнних злочинів проти довкілля, особливостей взаємодії органів прокуратури та Національної поліції в процесі досудового розслідування. Жвавий інтерес у здобувачів освіти викликали питання, пов’язані зі встановленням, документуванням, правовою оцінкою різних видів шкоди довкіллю від ведення бойових дій (атмосферному повітрю, водним, земельним, лісовим ресурсам тощо), використанням спеціальних знань під час розслідування цієї категорії кримінальних правопорушень.

Поєднання теорії і практики – невід’ємний елемент системи забезпечення якості вищої освіти в Харківському національному університеті внутрішніх справ.