У межах проєкту «Посилення спроможностей національних партнерів для зміцнення кіберстійкості», який реалізується за підтримки та координації ОБСЄ в Україні, представники кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6, доценти Юрій Горелов і Володимир Тулупов взяли участь у тренінгу для майбутніх тренерів, що відбувся у с. Татарів Івано-Франківської області.

Учасники обговорили теми безпеки мобільних пристроїв і користування соціальними мережами, шкідливого програмного забезпечення, фізичні інструменти захисту інформаційних ресурсів та убезпечення від неправдивих повідомлень.

Наприкінці тренінгу для педагогів організували проведення методологічної сесії щодо окремих аспектів і специфіки викладання основ кібергігієни.