Заступник начальника відділу організації діяльності груп реагування управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, майор поліції Іван Говдаш разом зі старшою викладачкою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Наталією Грідіною у межах дисципліни «Запобігання та протидія домашньому насильству» провели бінарне заняття для курсантів факультету № 2.

Іван Говда акцентував увагу на основних формах і проявах жорстокості щодо дітей, зокрема фізичне, економічне, психологічне та сексуальне насильство. Під час заняття було проведено інструктаж щодо дій у разі виявлення жорстокості щодо дітей, розглянуто способи підтримки та реабілітації постраждалих. Він наголосив на важливості співпраці з соціальними службами, правоохоронними органами та іншими зацікавленими сторонами у вирішенні цих важливих проблем. Курсанти відпрацювали ситуаційні завдання, що допоможе їм засвоїти навички реагування на випадки жорстокого поводження з дітьми.