Ветеран російсько-української війни, автор книги «Історія впертого чоловіка», призер Ігор Нескорених-2023, український захисник Олександр Будько зустрівся зі студентами Харківського національного університету внутрішніх справ.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Олександр Будько з позивним «Терен» пішов воювати добровольцем до батальйону «Карпатська Січ». У серпні 2022 року під час боїв на Харківщині Олександр отримав важке поранення, втративши обидві нижні кінцівки. Зараз «Терен» пройшов протезування, реабілітацію, наново навчився ходити, керувати авто, бігати на спортивних протезах, займатися плаванням тощо. Він активно долучається до просвітницької діяльності щодо адаптації бійців із пораненнями.

«Людина створена, аби прогресувати. Завжди потрібно цікавитися оточенням, інакше ти стаєш елементом декору цього світу замість того, щоб змінювати його на краще. Навіть без кінцівок можна жити повноцінно», – впевнений Олександр Будько.

Зустріч пройшла за ініціативи декана факультету № 6 Оксани Брусакової.