Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Валерій Говоров прочитав відкриту лекцію для студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», за темою «Способи забезпечення законності в публічному адмініструванні». Лектор охарактеризував принцип законності у публічному адмініструванні, його зміст і значення; визначив відповідність між законністю й дисципліною, поняття та види способів забезпечення законності в публічному адмініструванні. Він окремо акцентував увагу на понятті та видах контролю, зокрема на контролі органів законодавчої влади, контрольних повноваженнях Президента України, контролі органів виконавчої та судової влади та формах його здійснення, громадському контролі в публічному адмініструванні та його значенні.

У лекції взяли участь представники кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики: завідувачка кафедри, професорка Ірина Панова, доценти кафедри Ігор Панов, Вікторія Мельник, старша викладачка кафедри Катерина Крут та завідувачка відділення організації методичної роботи навчально-методичного відділу Тетяна Мірошніченко.