Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна спільно з начальником сектору публічного порядку відділу взаємодії з громадами Кам'янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області Русланом Гончаруком для курсантів факультету № 1 провели бінарне семінарське заняття із дисципліни «Історія держави та права зарубіжних країн ».

Учасники провели детальний аналіз діяльності правоохоронних органів зарубіжних країн у контексті сучасних викликів і вимог. Особлива увага приділялась огляду інноваційних методів і практик, що впроваджуються для підвищення ефективності правоохоронної діяльності, зокрема використанню технологій для боротьби зі злочинністю і тероризмом, а також міжнародній співпраці у цій сфері. Паралельно розглянули ключові аспекти євроінтеграційних процесів в Україні, з акцентом на реформування правоохоронної системи відповідно до європейських стандартів і норм. Дискусія охопила аналіз змін у законодавчій базі, особливостей функціонування правоохоронних органів, а також вплив євроінтеграційних процесів на підвищення рівня прав людини і громадянських свобод в Україні. Таке поєднання тем дозволило всебічно розглянути важливість гармонізації національної правоохоронної системи з міжнародними стандартами та практиками, що є ключовим фактором у забезпеченні ефективної взаємодії між Україною та міжнародною спільнотою в сфері правоохоронної діяльності.