Для посилення практичної підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Психологія» інспектором відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Житомирській області лейтенантом поліції Дмитром Дмитрюком та доцентом кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павлом Червоним проведено практичне бінарне заняття з навчальної дисципліни «Педагогіка» на тему «Види виховання».

Під час заняття курсанти дізналися про особливості побудови комунікації з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті із законом та їх батьками. Дмитро детально розповів про міри та рівні виховного впливу, особливості профілактичних бесід з дітьми та навів приклади із власного службового досвіду. Також працівник поліції відповів на запитання, які цікавили майбутніх психологів ювенальної превенції.