За традицією перед урочистостями з нагоди випуску у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувається вручення погонів. Сьогодні на локаціях університету – на Вінниччині, Хмельниччині та Сумщині – курсанти-випускники отримали погони лейтенантів. Привітати з важливою подією у житті юнаків і дівчат прийшли почесні гості, батьки та рідні. Відмінникам навчання погони вручив ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Звертаючись до молодих офіцерів, він побажав їм з честю і гідністю пронести через усе життя вірність обраній професії, Присязі поліцейського й університету. «Своєю відданою службою наближайте нашу Перемогу!», – наголосив ректор.

Під час заходу відбулося нагородження працівників та курсантів-випускників університету.

Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету відзначені:

- заступник начальника навчально-методичного відділу майор поліції Сергій Марчишин;

- заступник декана факультету № 2 Сергій Гіренко;

- завідувач кафедри вогневої підготовки факультету № 3 полковник поліції Віталій Федоров;

- фахівець відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров;

- курсант факультету № 2 рядова поліції Олена Вахницька;

- курсант факультету № 2 рядовий поліції Богдан Штихан;

- курсант факультету № 3 рядовий поліції Михайло Шатний;

- курсант факультету № 3 рядовий поліції Максим Висоцький.

Подяками Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ за віддану службу на благо Українського народу, активну життєву позицію та беззастережну віру у нашу спільну Перемогу нагороджені:

- фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Марія Артюхова;

- курсантка факультету № 2 капрал поліції Дар’я Коротка;

- курсант факультету № 2 рядовий поліції Артем Левенець;

- курсант факультету № 3 капрал поліції Анастасія Гранкіна;

- курсант факультету № 3 капрал поліції Едуард Кучеренко.