Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 доцент кафедри Олександр Радченко та старша викладачка кафедри Наталія Філіпська взяли участь в онлайн-лекції Конституційного Суду України за темою «Федеральний Конституційний Суд Німеччини: історія та сьогодення». Запрошеними лекторами виступили екс-судді (у відставці) та діючі судді Федерального Конституційного Суду Німеччини, а також представники Німецького Фонду IRZ, з яким співпрацює Конституційний Суд України.

Німецькі колеги розкрили питання історії створення, становлення та функціонування німецького органу конституційної юрисдикції. Судді Конституційного Суду України Галина Юровська, Олександр Петришин, Олег Первомайський та ректор Національної школи суддів Микола Оніщук зупинилися на питаннях діяльності судів конституційної юрисдикції та висловили вдячність німецьким колегам за співпрацю.