Під час урочистих заходів із нагоди випуску курсантів 2024 року на трьох локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ відбулись нагородження.

На Вінниччині:

Почесні грамоти вручили заступник голови Вінницької обласної військової адміністрації Андрій Кавунець та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий:

- декану факультету № 3, майору поліції Геннадію Звірянському;

- провідному фахівцю факультету № 2, капітану поліції Миколі Нечаєву;

- фахівчині факультету № 2 Еллі Чірвіній.

Подяки від Вінницького міського голови Сергія Моргунова вручив заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук:

- заступнику декана факультету № 2, старшому лейтенанту поліції Богдану Іванюку;

- провідному фахівцю факультету № 3, старшому лейтенанту поліції Євгенію Ільїнському.

Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковник поліції Юрій Пархоменко вручив Подяки:

- завідувачу кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3, капітану поліції Миколі Боровику;

- провідній фахівчині факультету № 2 Ірині Клюєвій.

На Хмельниччині:

Ректор університету, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив від імені Міністра внутрішніх справ Диплом лауреата стипендії імені Дениса Монастирського:

- лейтенанту поліції Олексію Рачинському;

- лейтенанту поліції Станіславу Гельдту;

- лейтенанту поліції Станіславу Павленку.

Подяки Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ отримали:

- лейтенант поліції Дмитро Лупа;

- лейтенант поліції Юрій Аксьонов;

- лейтенант поліції Ігор Бондар;

- лейтенант поліції Дар’я Білодід.

Заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації – Володимир Юр’єв нагородив Почесними грамотами:

декана факультету № 1, підполковника поліції Віталія Романюка;

- заступника декана з навчально-методичної роботи факультету № 4, майора поліції Юрія Онищенка.

Заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк вручив Грамоти:

- завідувачу кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Ігорю Логвиненку;

- завідувачу кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4, підполковнику поліції Олександру Манжаю.

Т.в.о. начальника ГУНП у Хмельницькій області, полковник поліції Андрій Чайковський вручив Подяки:

- заступнику декана факультету № 1, майору поліції Сергію Севрюкову;

- завідувачці кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Тетяні Гудзь.

Грамоти начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександра Анур’єва отримали:

- фахівчиня відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи Валентина Лаврусенко;

- фахівець факультету № 3 Олександр Марунчак.

Голова Кам’янець-Подільської міської ради Михайло Посітко вручив Грамоти:

- провідній фахівчині факультету № 1 Олені Шульгіній;

- фахівцю факультету № 4, старшому лейтенанту поліції Владиславу Мадиці;

Грамоти від Кам’янець-Подільської районної ради вручив голова Михайло Сімашкевич:

- заступнику декана факультету № 4, підполковнику поліції Олександру Шломіну;

- завідувачці кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, майору поліції Тетяні Фоміній;

За активну участь у волонтерському русі відзнаку Кам’янець-Подільської районної ради отримав курсант факультету № 1, рядовий поліції Андрій Дабуляк.

На Сумщині:

Подяки Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ випускникам вручив директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш:

- лейтенанту поліції Андрію Устименку;

- лейтенанту поліції Вікторії Галич.