Інспектор підрозділу патрульної поліції у м. Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Володимир Мазур, доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС Тихін Шевченко, старший викладач цієї ж кафедри Олександр Скляр провели бінарне заняття для курсантів факультету № 2 на тему «Особливості несення служби особовим складом патрульної поліції в умовах воєнного стану в Україні».

Курсанти ознайомилися з особливостями несення служби поліції за умов правового режиму воєнного стану. Водночас були опрацьовані питання реалізації міждисциплінарних зв’язків у службовій діяльності, пропорційності застосування заходів примусу згідно із Законом України «Про Національну поліцію».