Науково-педагогічний склад факультету № 1 взяв участь у циклі курсів підвищення кваліфікації з академічної доброчесності, що відбувалися в онлайн-форматі на базах українських закладів вищої освіти. Курси розроблені провідними експертами в галузі освіти та спрямовані на підготовку викладачів до використання інноваційних методик і технологій в освітньому процесі. У межах підвищення кваліфікації учасники заходів отримали знання нормативно-правової бази щодо академічної доброчесності, уміння впроваджувати механізми її дотримання та навички виявлення й попередження порушень академічної доброчесності. За результатами тестових завдань науково-педагогічний склад факультету отримав сертифікати про підвищення кваліфікації міжнародного зразка.