Здобувачі освіти 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи взяли участь в інтерактивному занятті для молоді у Муніципальному ресурсному центрі підтримки внутрішньо переміщених осіб за темою «Розвиток комунікативних навичок».

Учасники обговорили важливість спілкування в сучасному світі, його бар'єри та перешкоди, практичні кейси покращення комунікативних навичок.

Захід відбувся у межах грантового проєкту ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС та впроваджується ПРООН. Проєкт реалізується ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» у співпраці з Камʼянець-Подільською міською радою, Департаментами гуманітарної політики і соціального захисту населення, ГО «Український Тил».