Виробнича практика є невід'ємною складовою освітнього процесу, що має на меті закріплення та поглиблення теоретичних знань, набуття професійних навичок у межах майбутньої спеціальності, накопичення досвіду самостійної роботи. У студентів 4 курсу факультету № 6 денної форми навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» розпочалася виробнича практика, керівницею якої є доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Вікторія Фурса.

На базі АТ Банк «Грант», де проходитиме виробнича практика, студенти закріплять теоретичні знання, отримані під час навчання, набудуть і удосконалять практичні навички і уміння, навчаться приймати самостійні рішення, оволодіють сучасними методами та формами організації праці.