Теоретичну підготовку та іспит у територіальному сервісному центрі МВС успішно пройшов слухач Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС, учасник бойових дій Яромир Сливка. Він зазначив, що для навчання людей з інвалідністю в Автошколі створені всі умови, щоб отримати якісні теоретичні і практичні знання, які проводять досвідчені викладачі університету. Наразі Яромир готується до практики водіння на спеціальному автомобілі, де встановлено додаткове сертифіковане обладнання.

Запрошуємо усіх охочих пройти навчання та отримати посвідчення водія на право керування транспортним засобом категорії «В», а тим, хто має посвідчення, перенавчитися керувати автомобілем з ручним керуванням.

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: [email protected].

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.