Професорка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6, докторка юридичних наук, професорка Олена Синявська прослухала відкриту лекцію на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» від очільниці центру ACREC, антикорупційної активістки та експертки з питань доступу до інформації Оксани Нестеренко.

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні (ACREC) є осередком, який здійснює освітню, наукову та просвітницьку діяльність й об’єднує українських і міжнародних науково-педагогічних та наукових працівників, докторантів, аспірантів, студентів та практиків у сфері запобігання і протидії корупції.

Під час лекції слухачі та гості працювали в групах і вирішували конкретні практичні кейси за темою лекції.