У межах національно-патріотичного виховання молоді викладачі кафедри тактичної та спеціально фізичної підготовки факультету № 3 Сергій Кучинський та Володимир Євтушок провели зустріч з учнями 4 класу ліцею № 14 м. Кам’янець-Подільський. Ліцеїсти відвідали навчальну базу університету, де ознайомилися із матеріально-технічним забезпеченням, оглянули аудиторії Автошколи для осіб з інвалідністю та безпеки. Викладачі кафедри також розповіли дітям про рівень фізичної підготовки тих, хто мріє в подальшому навчатись у Харківському поліцейському виші, курсанти продемонстрували екіпірування поліцейського під час виконання спеціальних завдань.

У подарунок кожен з учнів отримав пам’ятки про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, а також розмальовки та інформаційні листівки.