У межах шефської роботи відбулася традиційна зустріч представників студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ із дітьми внутрішньо переміщених осіб, які займаються у хобі-студії дизайну та технологій «Щасливий час» Центру культури та дозвілля Сумської міської ради.

Цього дня у студії панувала творча атмосфера, де курсанти та студенти разом із дітьми створювали справжні витвори мистецтва, готуючись до Великоднього ярмарку. Голова студентсько-курсантського Парламенту Вікторія Ярова від імені всього колективу Сумської філії ХНУВС привітала вихованців та їхню керівницю Юлію Горбачову із першою річницею створення «Щасливого часу».

#Дружняпідтримка

Сумська філія ХНУВС