Завідувачка підготовчого відділення факультету № 6, доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Оксана Малютіна взяла участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю на тему «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє», що була організована і проведена в онлайн-форматі Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна (E-Learning Open Karazin). Програма включала пленарне засідання та майстер-класи з актуальних питань дистанційного навчання. Учасники наукового заходу прослухали доповіді та отримали практичні поради щодо використання сучасних інструментів для створення освітнього контенту різних форматів, можливостей спеціалізованих сервісів зі штучним інтелектом. Отримані знання допоможуть викладачу та досліднику підвищити рівень професійної та цифрової компетентності під час застосування онлайн-сервісів зі штучним інтелектом в освітньому процесі.