Представниці кафедри соціології та психології факультету № 6 – професорка Ірина Нечітайло та доцентка Яна Пономаренко взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Психологія міста і містян: проспекція і ретроспекція», організованої Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова.

Ірина Нечітайло представила доповідь на тему «Психічне здоров’я населення м. Харкова та Харківської області в умовах війни: деякі узагальнені показники», а Яна Пономаренко – на тему «Професійний статус як чинник психічного здоров'я мешканців міста Харкова та Харківської області». Дослідниці мали змогу поділитися результатами проведеного ними емпіричного дослідження щодо особливостей психічного здоров’я та суб’єктивного благополуччя цивільного населення Харківщини в умовах війни.