Інспектор сектору протидії домашньому насильству відділу взаємодії з громадами районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області, старший лейтенант поліції Данііл Зінченко спільно зі старшою викладачкою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Наталією Грідіною провели для курсантів факультетів № 2 та № 3 бінарне заняття за темою «Загальні положення та особливості винесення поліцеиськими термінового заборонного припису, проведення оцінки ризиків вчинення домашнього насильства».

Учасники обговорили процедуру винесення поліцейськими термінового заборонного припису, в тому числі визначення підстав, за яких його можна винести. Окремо детально розглянули процедуру оцінювання ризиків вчинення домашнього насильства, зокрема методики та інструменти, що використовуються для визначення рівня ризику. Слухачі мали можливість висловити свої погляди та поставити запитання інспектору щодо професійних порад і роз'яснень із цієї теми.