На факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки факультету № 4 у дистанційному режимі проведено олімпіаду «Кібердослідник». У змаганнях взяли участь 137 учнів із різних областей України. Перемогу в олімпіаді, що включала як теоретичні, так і практичні завдання, вибороли:

І місце – учениця комунального закладу «Харківський ліцей № 34 Харківської міської ради» Дар'я Кареліна (65 балів);

ІІ місце – учень Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 100 Роман Михайлов (64 бали);

ІІІ місце – учень комунального закладу «Харківський ліцей № 128 Харківської міської ради» Артем Приступа (62 бали).

Переможці отримали дипломи та цінні призи, а всі учасники – сертифікати.

Кафедра кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 щиро вітає переможців і призерів олімпіади.