З метою вдосконалення у здобувачів вищої освіти навичок щодо реагування на неправомірні дії з джерелами іонізуючого випромінювання для курсантів 2 курсу факультету № 1 проведено бінарне заняття за темою «Алгоритм дій працівника поліції під час виявлення джерела іонізуючого випромінювання». Курсанти опрацювали порядок зупинки та огляд транспортного засобу, алгоритм дій поліцейського у разі виявлення ДІВ, нормування іонізуючих випромінювань і правила роботи із дозиметричними приладами.

Заняття провели: провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Волковис і старші викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС Михайло Іншеков та Ірина Шутяк.