Кафедрою цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено першу Міжнародну науково-практичну конференцію у межах проєкту Європейського Союзу Erasmus+ Модуль Жана Моне «Цифрова трансформація прав: досвід ЄС».

Захід покликаний підвищити обізнаність та розуміння цифрових прав у контексті європейського досвіду. Конференцію відкрив декан факультету № 4, доктор юридичних наук, професор Микола Марчук, який наголосив на важливості адаптації законодавства відповідно до викликів цифрової ери.

Науковий захід зібрав провідних вчених, практиків, представників організацій, курсантів і студентів для обговорення нагальних питань цифрового права та трансформації правової системи в контексті європейського досвіду. Це стало чудовою можливістю для стейкхолдерів дізнатися більше про вплив цифровізації на правову сферу.