На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка надійшов лист від Координатора проектів ОБСЄ в Україні посла Вайдотаса Верби, в якому він висловив подяку працівникам університету В’ячеславу Маркову, Олександру Манжаю, Олексію Рвачову та Руслану Сеню за сприяння та надання всебічної допомоги у проведенні навчального тренінгу з питань виявлення, попередження та розслідування злочинів у сфері торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій.

Тренінг проводився на базі університету з 28 листопада по 2 грудня 2016 року. Участь у ньому взяли представники Харківського національного університету внутрішніх справ, Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, а також регіональних підрозділів та Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Вайдотас Верба висловив сподівання щодо продовження плідної співпраці з університетом.