Бібліотека університету презентує актуальні видання, які нещодавно надійшли до її фонду і висвітлюють міжнародні аспекти діяльності правоохоронних органів та зарубіжний досвід поліцейської діяльності. Це такі видання, як «Міжнародне співробітництво правоохоронних органів у сфері боротьби зі злочинністю з використанням можливостей Інтерполу та Європолу», «Закордонний досвід оцінки ефективності поліцейської діяльності та перспективи його використання в Україні», рекомендації «Міжнародні стандарти діяльності Національної поліції щодо захисту прав і свобод  людини». Ці видання подаровані  бібліотеці  Костянтином Бугайчуком – очільником науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новими надходженнями.