До університетської бібліотеки надійшли нові науково-методичні рекомендації, створені науковцями університету для покращення роботи підрозділів Національної поліції України.

Одним із таких є «Алгоритм документування злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також організацією або утриманням місць для їх незаконного вживання, виробництва чи виготовлення». Автори книги пропонують алгоритм документування злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів в умовах діючого законодавства.

Видання «Особливості розслідування незаконного переправлення осіб через державний кордон України» – це конкретні рекомендації правоохоронцям, які займаються  вирішенням проблем нелегальної міграції.

Видання стануть у нагоді як працівникам органів та підрозділів Національної поліції України, так і  ад’юнктам, курсантам і студентам ВНЗ МВС України.