Працівники та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до боротьби зі снігопадом. Як і прогнозували синоптики, напередодні Різдва випала значна кількість опадів, які ускладнюють рух транспорту та створюють небезпеку для пішоходів.

На чолі з першим проректором університету Дмитром Швецем до боротьби з наслідками стихії долучилися не тільки працівники різних підрозділів навчального закладу, курсанти, студенти, але й студенти інших держав, які навчаються у ХНУВС. Вони вийшли на вулиці Харкова, щоб розчистити від заметів пішохідні доріжки, тротуари та зупинки міського транспорту. Роботи зі снігоприбирання проводилися як на вулицях Слобідського району міста, де розташований університет, так і у самому навчальному закладі та на прилеглій до нього території.