У Харківському національному університеті внутрішніх справ завершився триденний тренінг з лідерства та управління для керівників середньої ланки відділів поліції, представників патрульної поліції та університету.

Тренінг проводився за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу. До заходу були залучені координатор регіонального представництва Герріт Ян Ван Гелдер та радник/тренер з питань роботи поліції з громадськістю Пітер Вілсон.

Участь у тренінгу взяли начальники Дергачівського, Харківського, Балаклійського відділів поліції та їх заступники, представники патрульної поліції та ХНУВС. По закінченні семінару його учасники отримали сертифікати європейського зразка.

Сертифікати про завершення тренінгу вручили проректор університету Анатолій Клочко та тренер Консультативної місії Європейського Союзу Пітер Вілсон.