У бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся День кафедри. У традиційному заході взяв участь науково-педагогічний склад кафедри загальноправових дисциплін факультету № 6, яку очолює кандидат юридичних наук доцент Юрій Холод. Після ознайомлення з новою літературою, що надійшла до бібліотечного фонду, присутні обговорили питання забезпечення книгами навчальних дисциплін кафедри та проблеми академічного плагіату, як однієї з найбільших проблем в освітній сфері.

Бібліотека проінформувала про результати заходів зі створення профілів вчених університету в Google Академії та наповнення університетського репозиторію працями авторів, що забезпечує значне підвищення позицій університету, його вчених і репозиторію в міжнародному рейтингу   Webometrics Ranking of World Universities.