Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ілля Кащьов, Олексій Дремлюк, Богдан Тележенко, Максим Стрельченко та доцент кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна стали учасниками VIІ Всеукраїнської зимової правничої школи, яка була організована Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Європейським університетом, «K-project center» та відбулася за підтримки Міністерства юстиції України.

Місцем проведення стала Високогірна туристична база «Едельвейс» Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл., с. Верхній Студений).

Протягом шести днів учасники відвідували теоретичні та практичні майстер-класи від відомих юристів, адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Мета Школи – формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Сумська філія ХНУВС