У бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся черговий День кафедри. До бібліотеки завітав науково-педагогічний склад кафедри українознавства факультету № 2 на чолі із завідувачем, доктором філологічних наук, професором Ігорем Чорним.

Педагоги ознайомилися з новою літературою, що надійшла до бібліотечного фонду, особливу увагу приділивши виданням історико-філологічної тематики. Після цього присутні обговорили питання забезпечення книгами навчальних дисциплін кафедри та проблеми академічного плагіату, як однієї з найбільших проблем у науковій та освітній сфері. Відбувся обмін думками щодо заходів зі створення профілів вчених університету в Google Академії та наповнення університетського репозиторію працями авторів, що забезпечує значне підвищення позицій університету, його вчених і репозиторію в міжнародному рейтингу Webometrics Ranking of World Universities.