У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Вченої ради. Серед питань, які розглядалися під час засідання – стан підготовки науково-педагогічних кадрів у докторантурі та ад’юнктурі та якість здійснення наукового керівництва (консультування),  атестаційна справа щодо присвоєння вченого звання доцента, про наукові школи започатковані докторами і професорами університету, про стан виконання рішень Вченої ради університету за ІІ півріччя 2014 року, а також  про попередній розгляд (затвердження, уточнення, перезатвердження) ініційованих кафедрами тем дисертаційних досліджень.

Також ректор університету Сергій Гусаров вручив дипломи кандидата юридичних наук викладачу кафедри кримінального процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Сергію Абламському, старшому викладачу кафедри кримінального процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Олександрі Кочурі, старшому викладачу кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету права та масових комунікацій Ользі Огій, викладачу кафедри оперативно-розшукової діяльності навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Павлу Мітрухову та диплом кандидата психологічних наук старшому викладачу кафедри соціології та психології факультету права та масових комунікацій Лілії Бондаренко.