Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Лук’янихіна провела зустріч з учнями 11-х класів  комунальної установи  Сумської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 12  ім. Б. Берестовського. Вона  розповіла про умови вступу до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, про особливості підготовки юристів та перспективи працевлаштування, ознайомила учнів з роботою юридичної клініки, Наукового товариства студентів та сумських осередків Ліги студентів Асоціації правників України та Європейської асоціації студентів-правників ELSA Sumy, що функціонують на базі філії. Викладач звернула увагу учнів на предмети, сертифікати ЗНО, які необхідні для вступу до Сумської філії ХНУВС, та терміни проведення вступної компанії у 2017 році.

Сумська філія ХНУВС