Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Колесник та студентка 2 курсу Аліна Коваленко провели зустріч з учнями випускних класів КУ ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 м. Суми. Вони проінформували юнаків та дівчат про необхідні для вступу до Сумської філії ХНУВС сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, особливості реєстрації та розклад сесії ЗНО в 2017 році, а також відповіли на запитання стосовно навчання на денній та заочній формі, наявності військової кафедри, матеріально-технічного забезпечення, вартості навчання.

Крім того, для учнів було проведено міні-лекцію на правову тематику «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх».

Сумська філія ХНУВС