Працівники університету провели семінар-тренінг для підвищення якості роботи сервісних служб ТЦ «Барабашово». У рамках тренінгу фахівці університету – доктор юридичних наук, професор, начальник кафедри кримінального права та кримінології Олексій Литвинов, кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри соціології і психології Лариса Шевченко, начальник медико-санітарної частини Сергій Ворожбит та лікар-терапевт Наталія Колесник – ознайомили працівників сервісних служб торгового центру з правовими особливостями діяльності щодо забезпечення громадського порядку, з алгоритмом надання первинної домедичної допомоги, надали практичні рекомендації з психології безконфліктного спілкування.

Участь у семінарі-тренінгу взяли понад 50 працівників сервісних служб торгового центру. Директор торгового центру Дмитро Безпалов висловив вдячність керівництву університету за співпрацю.