Відбулася першість Харківського національного університету внутрішніх справ з баскетболу. Участь у спортивному заході взяли курсанти і студенти факультетів університету. Головний суддя змагань – старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Володимир Казначеєв.

Спортивний захід відкрив проректор університету Анатолій Клочко. Він передав присутнім вітання від ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка, закликав молодь дотримуватися здорового способу життя, регулярно займатися спортом, розвивати свої морально-вольові та фізичні якості, а також побажав перемоги у чесній боротьбі.

За підсумками змагань місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда факультету № 6;

ІІ місце – команда факультету № 4;

ІІІ місце – команда факультету № 2.

Кращим гравцем став студент факультету № 6 Добрачов Андрій.

Проректор університету підполковник поліції Михайло Бурдін вручив команді-переможниці перехідний Кубок і диплом, команди-призери – нагороджені дипломами відповідних ступенів.

За результатами першості відбудеться відбір кандидатів до збірної команди університету для участі у змаганнях різних рівнів.