У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочав свою роботу черговий тренінг-курс з лідерства та управління в органах поліції, в якому беруть участь представники відділів поліції Харківської області, Управління патрульної поліції та представники університету.

Тренінг проводить колишній поліцейський з Великої Британії Вільям Брейм. Курс розрахований на оволодіння новими управлінськими методиками працівниками поліції середньої ланки. Відкрив тренінг начальник відділу міжнародних зв’язків підполковник поліції Станіслав Осятинський, який від імені керівництва університету привітав учасників тренінгу, побажав їм отримати нові знання та досвід, що стануть в нагоді у подальшій поліцейській діяльності.