Вченою радою факультету № 1 було ухвалено рішення про  заохочення кращих курсантів-випускників, які за час навчання в університеті виявили старанність і наполегливість у навчанні, науковій діяльності, службі, спорті, громадському та культурному житті факультету.

Найкращі випускники були відзначені під час проведення урочистостей з нагоди випуску курсантів ХНУВС:

– кращий командир – лейтенант поліції Максим Тутов;

– кращий науковець – лейтенант поліції Іван Романчук;

– кращий спортсмен – лейтенант поліції Владислав Руднєв;

– за активну участь у громадському житті факультету – лейтенант поліції Олександр Стефанович.

Найвищу відзнаку «Гордість факультету» отримав лейтенант поліції Мар’ян Черхавський.

Декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук на загальному шикуванні випускників вручив кожному із кращих курсантів цінний подарунок, а на адресу ГУНП в областях, які свого часу направили цих курсантів на навчання до університету, були відправлені листи подяки.