У рамках заходів, присвячених 100–річчю підготовки охоронців правопорядку на Харківщині, колектив кафедри трудового та господарського права під керівництвом Костянтина Мельника відвідав музей Харківського національного університету внутрішніх справ. В експозиції музею були представлені артефакти щодо історії вітчизняних правоохоронних органів, становлення та подальшого розвитку університету, його науково-дослідної діяльності та міжнародного співробітництва.

У виставковій залі музею екскурсанти оглянули виставки, присвячені таким темам: «На захисті територіальної цілісності держави», «Формений одяг працівників вітчизняних органів внутрішніх справ», «Чорнобиль – наш віковічний біль» та ін. Старший музейний доглядач відділу соціально-гуманітарної роботи Сергій Перцов розповів про музейну експозицію, а також багату фондову колекцію музею.