Завідувач кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Костянтин Мельник відвідав м. Кропивницький для проведення профорієнтаційної роботи.

Під час візиту відбулися робочі зустрічі з начальником Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Сергієм Кондрашенком, військовим комісаром Кропивницького міського військового комісаріату Владиславом Зуєвим, начальником Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадимом Гуцулом, начальником відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергієм Дузем.

Під час зустрічей обговорювалися питання співпраці Харківського національного університету внутрішніх справ з органами та установами, які очолюють вищезазначені керівники.