Сумським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейської асоціації студентів права» (ELSA Sumy) в рамках Міжнародної Фокусної Програми (International Focus Program – IFP) з екологічного права було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення».

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися заступник директора Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Гробова та старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Анастасія Сергієнко.

Із доповідями щодо актуальних проблем у сфері екологічного права виступили: Дуравкіна Наталія – доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат юридичних наук; Цукан Сергій – віце-президент з семінарів та конференцій Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Європейська асоціація студентів права», студент 4 курсу Сумської філії ХНУВС; Мамай Алла – президент Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Європейська асоціація студентів права», студентка 4 курсу Сумської філії ХНУВС; Борисенко Олена – учасниця Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Європейська асоціація студентів права», студентка 1 курсу Сумської філії ХНУВС.

Під час обговорення проблематики круглого столу були розглянуті такі питання як зменшення запасів корисних копалин, вичерпання ресурсів, зниження їх якості й розмаїття та забруднення повітря внаслідок промислових та інших викидів у атмосферу. Усі учасники активно долучилися до обговорення проблеми та можливих шляхів її вирішення.

Сумська філія ХНУВС