Доцент кафедри економіки та фінансів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Баранова відвідала профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії», який було організовано за підтримки Харківського обласного центру зайнятості Державного центру зайнятості для м. Богодухова та Богодухівського району. Цільовою аудиторією стали учні та безробітна молодь, яка не визначилася щодо вибору майбутньої професії. Серед них – учні Богодухівської гімназії № 1, комунального закладу «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, Богодухівського ліцею № 3, Богодухівського медичного коледжу, Богодухівського професійного аграрного ліцею, Шарівської ЗОШ, Ул`янівської ЗОШ тощо.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам була надана інформація про умови вступу та навчання в ХНУВС, про спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців, про можливість навчатися на кафедрі військової підготовки та підготовчих курсах.