Тимчасово виконуючий обов’язки завідувача науково-дослідної лабораторії захисту інформації та кібербезпеки Харківського національного університету внутрішніх справ Вадим Коршенко та доцент кафедри кібербезпеки, кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Олександр Манжай взяли участь у ІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми науково-технічного та правового забезпечення кібербезпеки в сучасному світі» яка проходила 11–12 квітня в НТУ «ХПІ».

Серед учасників заходу були вчені з України, Азербайджану, Польщі та Болгарії. На конференції обговорювалися проблеми математичного моделювання та прогнозування загроз кібербезпеки, організаційно-технічного забезпечення кібербезпеки, правового регулювання кібербезпеки та використання цифрових об’єктів права інтелектуальної власності.