Команда Харківського національного університету внутрішніх справ з легкої атлетики взяла участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) серед збірних команд вищих начальних закладів МВС України та інших центральних органів виконавчої влади. Всього учасниками змагань стали 11 збірних команд.

В особистому заліку на дистанції 1000 м серед жінок курсант 1 курсу факультету № 1 Ненько Аліна виборола ІІ місце; на дистанції 3000 м серед чоловіків курсант 1 курсу факультету № 1 Івашко Дмитро посів ІІІ місце.

У командній першості команда ХНУВС виборола ІІІ місце.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко перед початком засідання ректорату вручив  курсантам, які брали участь у змаганнях, дипломи відповідних ступенів та медалі, а кубок за ІІІ місце – завідувачу кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 підполковнику поліції Олександру Моргунову.