9 лютого поточного року у місті Києві відбулося спільне засідання ректорів вищих навчальних закладів силових структур та правоохоронних органів: Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Міністерства надзвичайних ситуацій України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Управління державної охорони України.  Учасниками зібрання було прийнято рішення про створення Ради ректорів силових структур та правоохоронних органів. Основними напрямами її роботи є координація діяльності вищих навчальних закладів з питань навчально-методичної та наукової роботи, а також підвищення рівня патріотичного, морального, естетичного та культурного виховання молоді. Головою Ради ректорів обрано ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, генерал-полковника міліції Сергія Миколайовича Гусарова.

Колектив університету вітає ректора з обранням на відповідальну посаду та бажає плідної роботи і творчої наснаги.