Шановний Олександре Марковичу!

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ щиро вітає Вас із ювілеєм!

Майже 60 років свого життя Ви присвятили службі в органах внутрішніх справ, пройшовши шлях від лейтенанта до генерал-полковника міліції, від слідчого до начальника Головного управління МВС УРСР, начальника Управління внутрішніх справ у Харківській області, ініціювали створення та стали першим ректором першого вищого навчального закладу в системі МВС незалежної України.

Чотири рази поспіль виборці одного й того ж виборчого округу довіряли Вам представляти свої інтереси у законодавчому органі держави – Верховній Раді України. Ви вирішували безліч питань, пов’язаних із реформуванням та вдосконаленням роботи правоохоронних органів,  економіки, соціальної політики. Своєю працею й активною життєвою позицією завжди робили і робите все можливе для утвердження України як самостійної, незалежної, правової і демократичної держави, знаної й шанованої у світі. Притаманний Вам талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, став запорукою життєвого успіху. Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться!

Ваш професіоналізм, підтверджений працьовитістю і відповідальністю, вірністю і відданістю справі, визнані не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Шановний Олександре Марковичу, нехай і надалі Ваша праця буде плідною, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для нових здобутків і перемог. Бажаємо Вам успіху в усіх справах, родинної злагоди, здоров’я, добробуту та миру!

Від імені колективу Харківського національного
університету внутрішніх справ

ректор,                                                                                                                                                           доктор юридичних наук,                                                                                                                                  генерал поліції 3 рангу                                                                                                                                            В.В. Сокуренко

24 квітня 2017 року