Кафедра економіки та фінансів активно співпрацює з районними центрами зайнятості Харківської області. У квітні викладачами кафедри сумісно з фахівцями відділу активної підтримки безробітних РЦЗ було проведено профорієнтаційні бесіди, під час яких обговорювалися можливості отримання спеціальностей, за якими готують у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Так,доцент кафедри економіки та фінансів Оксана Маковоз взяла участь у заході «Професія твоєї мрії» Дергачівського району, який проходив у Солоницівській гімназії № 3. Захід відвідали 247 потенційних абітурієнтів, було проведено близько 50 індивідуальних бесід зі школярами 9–11 класів.

Також Оксана Маковоз взяла участь у профорієнтаційному заході «Сузір’я професій», за участю навчальних закладів міста Харкова. Захід проходив у Вовчанському районному будинку культури, який відвідали понад 80 учнів випускних класів.